Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Kielce

NEWSY Kielce
i świętokrzyskie

Festiwal Podróżniczy "Na Rozdrożach"

Dział: Kielce

Festiwal Podróżniczy „Na Rozdrożach” to impreza odbywająca się corocznie w Kielcach od kwietnia 2005 roku. Obecnie Festiwal jest organizowany w partnerstwie pomiędzy Studenckim Kołem Naukowym Turystyki "Bez Nazwy", Klubem "Tramper", Fundacją "Regionalis" i Agencją Reklamową "Mediateka". Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24-28 kwietnia 2012 w Instytucie Geografii UJK, Restauracji Plejada, Klubie POODER i Pałacyku Zielińskich w Kielcach i 29 kwietnia w plenerze.

Celem Festiwalu jest zgromadzenie osób ciekawych świata, które z zainteresowaniem oglądają prezentacje różnorodnych wypraw przygotowane przez zaproszonych prelegentów i zdobywają wiedzę na temat miejsc, które podróżnicy odwiedzili. Wśród prelegentów można dostrzec amatorów wycieczek, którzy zaczynają swoją przygodę z podróżą, a także wytrawnych podróżników, mających na swoim koncie już sporo osiągnięć w tej dziedzinie.

W programie Festiwalu oprócz bloku relacji z wypraw można znaleźć m.in. kiermasz ofert i sprzętu "Dla Aktywnych", wystawy fotografii, pokazy filmów podróżniczych, imprezy plenerowe: rajd z ogniskiem integracyjnym, plener fotograficzny, a także cykl warsztatów foto, konkursy z nagrodami, degustacje, gry i zabawy etc. etc.

Więcej o festiwalu: tutaj.

data ostatniej modyfikacji: 2012-03-16 09:59:23
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
UMCS_220.jpg
boks_220.gif
WSSIP_220.jpg
UNS_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności