2019-10-05

DevForge – konferencja dla studentów i programistów w Kielcach

kategoria: konferencje

Pracujesz w branży IT lub studiujesz na kierunku związanym z programowaniem? Chciałbyś tworzyć projekty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii? Chcesz posłuchać ekspertów i poznać rozwiązania, z których korzystają w codziennej pracy? Weź udział w konferencji DevForge, która odbędzie się w Kielcach już 5 października. Opłata za udział to cegiełka na rzecz kieleckiej fundacji Vive Serce Dzieciom, która udziela wsparcia terapeutyczno-pedagogicznego dzieciom chorym oraz niepełnosprawnym.

„DevForge – kuźnia praktyków nowych technologii” to cykl konferencji organizowanych przez firmę Transition Technologies PSC, która zajmuje się takimi obszarami z branży nowoczesnych technologii jak m.in. AR, IoT i PLM. W tym roku pierwsze wydarzenie pod szyldem DevForge odbyło się w Łodzi i zgromadziło blisko 100 osób szukających wiedzy i inspiracji potrzebnych do codziennej pracy. Czy kielecka edycja będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem?

DevForge w Kielcach został zaadresowany entuzjastów nowych technologii, którzy poszukują przede wszystkim inspiracji i wprowadzenia do bardziej zaawansowanych tematów. Prelegenci to osoby, które na co dzień realizują różne projekty IT i posiadają PRAKTYCZNE umiejętności oraz obycie biznesowe. Całość poprowadzi Karol Kaleta, który obecnie prowadzi jeden z najdynamiczniejszych Techklubów w Polsce. – opowiada Wojciech Wąsik, Kierownik Biura TTPSC w Kielcach.

Klimatyczne miejsce i luźna atmosfera

Jednym z założeń cyklu konferencji DevForge jest zapewnienie uczestnikom warunków do wymiany opinii i poznania osób ze środowiska IT. Z tego względu organizatorzy starannie wybierają miejsce wydarzenia. W Kielcach DevForge odbędzie się w klubie muzycznym Czerwony Fortepian przy ulicy Piotrkowskiej 12.

Kuźnia praktyków nowych technologii” to wydarzenie, podczas którego chcemy przekazać wiedzę i doświadczenie w taki sposób, aby integrować środowisko pasjonatów IT. Ważna jest dla nas jakość prezentacji oraz swobodna atmosfera – dodaje Wojciech Wąsik z TTPSC.DevForge 2019 w Kielcach – PROGRAM

Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:30, warto jednak przyjść chwilę wcześniej, żeby odebrać wejściówkę i poczęstować się przekąskami i wyborną kawą.

 • 9:00 Rejestracja uczestników

 • 9:30 Rozpoczęcie, powitanie.

 • 9:40 Czym jest Augumented Reality i jak zacząć? Michal Neufeld (45 minut)

 • 10:30 Zwinny kod i zwinne myślenie. Piotr Podgórski (45 minut)

 • 11:20 JHipster - od zera do pełni funkcjonalnej aplikacji webowej. Paweł Miron (45 minut)

 • 12:05 Przerwa na lunch (35 minut)

 • 12:45 Krótka historia wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli (w Twoim kodzie JS). Mateusz Kwaśniewski (60 minut).

 • 13:50 Amazon Elastic Container Service, Kamil Chyc (30 minut)

 • 14:25 – Jak nie dać się zhackować? Michał Bielecki (30 minut)

 • 15:00 – Zakończenie.

Udział: cegiełka dla Fundacji

Udział w wydarzeniu jest możliwy po wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz uiszczeniu opłaty (do wyboru: 10, 30 lub 50 zł) na rzecz Fundacji VIVE Serce Dzieciom. W ten sposób organizatorzy mogą monitorować ilość zgłoszonych osób, a jednocześnie wesprzeć działalność charytatywną. Fundacja VIVE udziela pomocy terapeutyczno-pedagogicznej oraz materialnej dzieciom chorym i niepełnosprawnym.

BONUS dla pierwszych zgłoszonych osób

Pierwsze 50 osób, które zgłosi się na konferencję, otrzyma bezpłatne miejsce parkingowe na czas trwania konferencji. Wystarczy zaznaczyć opcję „potrzebuję miejsca parkingowego” podczas uzupełniania formularza zgłoszeniowego – uczestnik otrzyma wiadomość email z potwierdzeniem zgłoszenia oraz plikiem .jpg, który może wydrukować lub pokazać na urządzeniu mobilnym osobie pilnującej parkingu.

Zgłoszenie udziału w wydarzeniu jest możliwe do 4 października lub do wyczerpania miejsc: www.devforge.itNAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

 • Konferencja DevForge dla studentów i programistów

 • 5 października 2019, godz. 9:00-15:00

 • Kielce, Klub Czerwony Fortepian ul. Piotrkowska 12

 • Wstęp: min. 10 zł przekazane na rzecz Fundacji Vive Serce Dzieciom

 • Darmowe miejsce parkingowe dla pierwszych zgłoszonych osób

 • Zapisy: www.devforge.it

 • Social media: https://www.facebook.com/events/2375803885996062/


data ostatniej modyfikacji: 2019-10-04 14:54:44
Komentarze
 
Polityka Prywatności