2018-07-23

HIRO zaprasza na pełne atrakcji targi gier GameOn w Kielcach

Największa impreza dla graczy w województwie świętokrzyskim i jedna z największych w Polsce już w ten weekend, 23 – 24 czerwca na terenie Targów Kielce

HIRO, polska marka komputerów i akcesoriów dla graczy, wraz z MSI zapraszają na targi gier GameON, które odbędą się już w najbliższy weekend w Kielcach, na terenie hal Targów Kielce. Na wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu przygotowano masę atrakcji, takich jak otwarte turnieje, konkursy, stoiska największych firm gamingowych, strefa retro, strefa gier planszowych a także finały Polskiej Ligi Esportowej, w których wezmą udział najbardziej znane drużyny, a ich wyczyny będą relacjonowane przez najlepszych komentatorów.

Dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi technologiami HIRO wspólnie z partnerem - firmą MSI zbudują stoisko o powierzchni 80m2, obok którego znajdzie się także miejsce na sklepik ze sprzętami firm w specjalnych, atrakcyjnych cenach. Oprócz tego na stanowisku HIRO będą także czekać liczne dodatkowe atrakcja, takie jak:

· Turniej Counter Strike: Global Offensive - szanse na wygrania turnieju, a tym samym atrakcyjnych nagród będzie miało pierwszych 8 drużyn, które zapiszą się do rozgrywek na stoisku HIRO,

· Growe Kalambury - konkurs polegający na odgadnięciu jaką postać z gry naśladuje druga osoba,

· Turniej wiedzy o polskim esporcie - quiz dla wszystkich tych, którzy uważają się za specjalistów zarówno od najlepszych drużyn jak i najpopularniejszych wydarzeń esportowych w naszym kraju,

· Konkurs z muzyką z gier - coś dla wielbicieli soundtracków z gier, w którym wygrywa ten kto jako pierwszy odgadnie poprawny utwór,

· Konkurs historii danego gracza - dla wszystkich tych, którzy czują się specjalistami w dziedzinie doświadczeń jednego, konkretnego esportowego idola,

· Konkurs o drużynach CS:GO,

· … i wiele innych aktywności.

Dodatkowo podczas GameON Kielce odbędą się finały żeńskiej Akademii HIRO Phoenix, gdzie najlepsze zawodniczki wyłonione w trakcie trwania Akademii zmierzą się w Counter Strike: Global Offensive w formule 5 vs 5. Dla większości zawodniczek będzie to pierwsza okazja do zaprezentowania swoich umiejętności na większej scenie esportowej.

Ponadto na terenie całych targów, na różnych stoiskach znajdzie się 200 wydajnych komputerów HIRO, przygotowanych specjalnie pod kątem turniejowym. Dzięki temu wszyscy rywalizujący ze sobą mogą mieć pewność, że rozgrywki będą obywały się bez żadnych trudności technicznym, na sprzęcie turniejowym o najwyższym możliwym poziomie.

W związku ze wspólnym udziałem HIRO i MSI w turnieju GameON obie firmy przygotowały promocję, która dostępna jest u wybranych partnerów.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia oraz Facebookowym profilu imprezy.

O HIRO:

HIRO jest młodą, dynamicznie rozwijającą się marką komputerów i akcesoriów dla graczy stworzoną przez pasjonatów z miłości do gamingu.

Wykorzystując ponad 28-letnie doświadczenie NTT System w produkcji sprzętu komputerowego oraz wieloletnią współpracę ze środowiskiem gamingowym staramy się tworzyć produkty dostosowane do potrzeb graczy, czyli jednej z najbardziej wymagających grup odbiorców.

Oferta HIRO jest stale rozbudowywana o nowe grupy produktów. Zanim jednak oddamy sprzęt w ręce użytkownika, musimy mieć pewność, że jest to wyrób najwyższej jakości.

data ostatniej modyfikacji: 2018-06-21 11:47:15
Komentarze
 
Polityka Prywatności