Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano 65 razy w naszych ankietach
Serwis Knajpowo Kielce - dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Kielce

PubStrych CoNaObiad

Starachowice 27-200
Miodowa
tel. 2730303
fax. 041 2730303

Pub zajmuje się organizacją wszelkiego typu imprez okolicznościowych (wesela, chrzciny, urodziny, stypy), catering dla firm i klientów indywidualnych, w tym catering okolicznościowy (wigilijny, bożonarodzeniowy, wielkanocny), dowóz potraw na zamówienie, obiady socjalne dla pracowników zgodne z wszelkimi normami unijnymi, wypożyczenie sprzętu i urządzeń gastronomicznych. Na STRYCHU możemy zamówić kanapki, zakąski, sałatki, zupy, kremy, dania tradycyjne, dania główne, dania kuchni orientalnej, dania z grilla, kebab, desery. Największą popularnością wśród gości lokalu cieszy się kebab na frytkach, placek po węgiersku i zestaw trzech mięs z grilla. Przy barze możemy wybierać z pełnej palety alkoholi (szeroki wybór win, piw, wódki drinków) oraz napoi bezalkoholowych. Pub znany jest również z organizacji koncertów o różnej muzycznej stylistyce, wernisaży i wystaw fotograficznych. W lokalu znajduje się duży telewizor. Na uwagę zasługuje fakt, że klient może zamówić obiad przez komunikator gadu - gadu (nr 273 33 33), a także zapłacić za zamówione potrawy kartą u siebie w domu

500 m
1000 ft
Leaflet | © OpenStreetMap contributors
Kieleckie kino Helios przygotowało nie lada gratkę dla wielbicieli kinowych emocji na najwyższym poziomie. Od najbliższego piątku, 18 października, za bilety na wszystkie seanse w regularnym repertuarze, przez 7 dni w tygodniu, widzowie zapłacą tylko 14,90 złotych!
Międzynarodowe zawody łazików marsjańskich European Rover Challenge 2014 już we wrześniu w Polsce. Imprezie towarzyszyć będzie konferencja z udziałem światowej klasy ekspertów ds. kosmosu oraz piknik naukowy. Gospodarzem wydarzenia będzie Województwo Świętokrzyskie.
Laboratorium otwarto na Wydziale Elektrotechniki Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Dzięki wsparciu unijnemu, zostało wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, który kosztował ponad 1,6 mln zł.
Dzięki unijnemu dofinansowaniu, w rezerwacie geologicznym Wietrznia w Kielcach otwarto Centrum Geoedukacji, które jest jednym z elementów Świętokrzyskiego Szlaku Archeo-Geologicznego.
Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu powstanie za rok w ramach rozbudowy Wydziału Zarządzania i Administracji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Koszty inwestycji sfinansuje w 77 proc. UE.
Festiwal Podróżniczy „Na Rozdrożach” to impreza odbywająca się corocznie w Kielcach od kwietnia 2005 roku. Obecnie Festiwal jest organizowany w partnerstwie pomiędzy Studenckim Kołem Naukowym Turystyki "Bez Nazwy", Klubem "Tramper", Fundacją "Regionalis" i Agencją Reklamową "Mediateka". Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24-28 kwietnia 2012 w Instytucie Geografii UJK, Restauracji Plejada, Klubie POODER i Pałacyku Zielińskich w Kielcach i 29 kwietnia w plenerze.
Od 1 września na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach powstanie Wydział Inżynierii Środowiska, Geomatyki i Energetyki.
Polityka Prywatności